• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

 

Ostatnia baletowa premiera Opery Bałtyckiej – „Giselle” (13 października 2018 r.)
stała się po „Dziadku do orzechów” kolejną wspaniałą okazją do realizacji praktyk scenicznych
„z prawdziwego zdarzenia”. Klasyczny balet, magia operowej sceny, otoczenie artystów baletu
i świadomość odpowiedzialności za każde baletowe pas wpisane w pracę i wynik całego zespołu! Ciężka praca i doświadczenie, którego nawet najskrupulatniej odpracowana lekcja tańca klasycznego nie zastąpi. W sceniczne willidy – wodnice wcieliły się uczennice z klasy VIII i IX
i ze swojego zadania wywiązały się bardzo dobrze, o czym świadczą chociażby pozytywne oceny trójmiejskich recenzentów.  Słowa uznania należą się również paniom Beacie Gizie-Palutkiewicz i Alicji Krawiec, które odpowiadały za przygotowanie naszych uczennic .

Dziękujemy Dyrekcji i kierownictwu baletu Opery Bałtyckiej za możliwość udziału
w artystycznym wydarzeniu.

 

zapraszamy do zapoznania się z recenzjami:

https://kultura.trojmiasto.pl/Piekno-klasycznego-baletu-O-Giselle-Opery-Baltyckiej-n128308.html

http://www.naczubkachpalcow.pl/2018/10/15/baltycka-giselle/?fbclid=IwAR2e1Bxk4PZwvfXzJaqoSLLsL5J3it-ar3_5xcxpy6anIHGkeeTMtvHYB7A

 

dodano: 17.10.2018

Panorama szkoły

 

360o