• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

 

25 stycznia 2019 roku  o godz. 10.50 i 12.00 uczniowie naszej szkoły wystąpili gościnnie
ze spektaklem „Dziewczynka z zapałkami” w Szkole Podstawowej
im. ks. prałata Józefa Bigusa w Baninie. 
Spektakl przygotowany przez wychowanków i wychowawców internatu przypomniał widzom atmosferę minionych świąt i wzruszającą opowieść o niesprawiedliwości, samotności, ale w pewien sposób także o nadziei. Ta niezwykła baśń stwarza okazję do rozmowy o osobach potrzebujących pomocy. Być może takie osoby są bardzo blisko nas, trzeba tylko tak patrzeć,  aby je dostrzec, zauważyć… Potem  ważna będzie choćby najdrobniejsza pomoc. Przedstawienia dało wiele radości i satysfakcji wykonawcom, a także, mamy nadzieję, dostarczyło wzruszeń wszystkim oglądającym.

Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor  Ewie Kosznik za zaproszenie
oraz Pani Wicedyrektor Agacie Ziomkowskiej za organizacyjną pomoc.

 

Panorama szkoły

 

360o