• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Iv ogólnopolski festiwal polskich tańców narodowych dla uczniów ogólnokształcących szkół baletowych

Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny
Termin: 14 maj 2018 00:00 - 18 maj 2018 00:00

Miejsce: Zamkowa 3, 42-286  |  Miejscowość:  Koszęcin

Organizatorami Festiwalu są: Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Feliksa Parnella w Łodzi  oraz Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny w Koszęcinie. Festiwal ma zasięg ogólnopolski i przeznaczony jest dla uczniów klas III do VIII ogólnokształcących szkół baletowych.
Festiwal ma na celu:
propagowanie polskiej, ludowej kultury tanecznej, polskich tańców narodowych oraz twórczości wybitnych polskich kompozytorów nawiązujących do polskiego folkloru, rozwijanie i promowanie osiągnięć szczególnie uzdolnionych uczniów, umożliwienie nauczycielom zaprezentowania osiągnięć w zakresie nauczania tańca i stworzenie możliwości ich porównania,   

 

 

Terminy


  • Od 14 maj 2018 00:00 do 18 maj 2018 00:00

Wspierane przez iCagenda

Panorama szkoły

 

360o