• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Małmazyje gdańskie

Nadbałtyckie Centrum Kultury
Termin: 9 listopad 2018 18:00 - 19:00

Miejsce: Ratusz Staromiejski

Widowisko aktywizujące wielopokoleniową widownię, propagujące nieznane wątki kultury i obyczajowości Gdańska.

Narracja Jadwigi Możdżer wzbogacona będzie scenami  tanecznymi w wykonaniu tancerzy Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Janiny Jarzynówny - Sobczak w Gdańsku, ekspozycją pięknych rekwizytów i epokowych strojów autorstwa Olgi Leszko odzwierciedlającymi zasobność hanzeatyckiego wielokulturowego Gdańska. Przewidywany jest udział Chóru Mieszczan Gdańskich oraz  kierownictwo muzyczne  Pawła Witulskiego. 

Wydarzenie sceniczne „Małmazyje Gdańskie” przyniesie odbiorcom korzyści edukacyjne w postaci poszerzania wiedzy, wzbogacenia odczuć estetycznych jak i będzie przyczynkiem integracyjnym dla przedstawicieli różnych pokoleń we wspólnym odkrywaniu historycznego bogactwa dawnego Gdańska.

 

 

Terminy


  • 9 listopad 2018 18:00 - 19:00

Wspierane przez iCagenda

Panorama szkoły

 

360o