• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

LAUREACI OGÓLNOPOLSKICH KONKURSÓW BALETOWYCH

 

GRAND PRIX KONKURSU – JACEK BREŚ

VIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS TAŃCA, GDAŃSK 1993 ROK

 

GRAND PRIX KONKURSU – ANNA SĄSIADEK

IX OGÓLNOPOLSKI KONKURS TAŃCA, GDAŃSK 1995 ROK

 

GRAND PRIX KONKURSU – DAWID KUPIŃSKI

XIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS TAŃCA, GDAŃSK 2003 ROK

 

GRAND PRIX KONKURSU - ELENA KARPUHINA

XV OGÓLNOPOLSKI KONKURS TAŃCA, GDAŃSK 2007 ROK

 

 I OGÓLNOPOLSKI KONKURS TAŃCA KLASYCZNEGO, WARSZAWA 1959 ROK

Uczniowie szkół baletowych nie brali udziału w Konkursie.

W kategorii solistów:

II nagroda:     Alicja Boniuszko (Opera Bałtycka, Gdańsk)

  

III OGÓLNOPOLSKI KONKURS TAŃCA SCENICZNEGO I CHOREOGRAFII, GDAŃSK 1979 ROK

I nagroda:   Ilona Mazur, Gdańsk

    Andrzej Marek Stasiewicz, Gdańsk

II nagroda:  Małgorzata Świtała, Gdańsk

III nagroda: Hanna Jedynak, Gdańsk

 

IV OGÓLNOPOLSKI KONKURS TAŃCA I CHOREOGRAFII, GDAŃSK 1981 ROK

I nagroda:      Katarzyna Gdaniec, Gdańsk

II nagroda:     Elżbieta Kwiatkowska, Gdańsk

Marek Fiertek, Gdańs

 

V OGÓLNOPOLSKI KONKURS TAŃCA I CHOREOGRAFII, GDAŃSK 1984 ROK

I nagroda:      Mariusz Małecki, Gdańsk

II nagroda:     Daria Dadun, Gdańsk

Mirosław Gordon, Gdańsk

  

VI (I) OGÓLNOPOLSKI KONKURS SZKÓŁ BALETOWYCH WARSZAWA 1988 ROK

I nagroda:      Milena Onufrowicz, Gdańsk

Krzysztof Nowogrodzki, Gdańsk

II nagroda:     Karolina Kania, Gdańsk

Tomasz Dembczyński, Gdańsk

III nagroda:    Leszek Alabrudziński, Gdańsk

 

VII OGÓLNOPOLSKI KONKURS TAŃCA, GDAŃSK 1990 ROK

W kategorii starszej dziewcząt:

I miejsce:       Małgorzata Bober, Gdańsk

II miejsce:      Anna Wierzchucka, Gdańsk

W kategorii starszej chłopców:

III miejsce:     Damian Kacperski, Gdańsk

W kategorii młodszej dziewcząt:

II miejsce:      Anna Sąsiadek, Gdańsk

W kategorii młodszej chłopców:

I miejsce:       Robert Wohlert, Gdańsk

II miejsce:      Jacek Breś, Gdańsk

III miejsce:     Dariusz Prill, Gdańsk

 

VIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS TAŃCA, GDAŃSK 1993 ROK

W kategorii starszej chłopców:

III miejsce: Bartłomiej Więckowski, Gdańsk

W kategorii młodszej dziewcząt:

I miejsce:       Anna Sąsiadek, Gdańsk

 

 IX OGÓLNOPOLSKI KONKURS TAŃCA, GDAŃSK 1995 ROK

 W kategorii starszej dziewcząt:

III miejsce:     Marzena Urbanowicz, Gdańsk

W kategorii starszej chłopców:

                        Norbert Nirewicz, Gdańsk

W kategorii młodszej dziewcząt:

I miejsce:       Magdalena Vasco, Gdańsk

Magdalena Wałęsa, Gdańsk

III miejsce:     Marta Łatowska, Gdańsk

 

X OGÓLNOPOLSKI KONKURS TAŃCA, GDAŃSK 1997 ROK

W kategorii starszej dziewcząt:

II miejsce:      Magdalena Vasco, Gdańs

W kategorii młodszej dziewcząt:

II miejsce:      Paulina Sałek, Gdańsk

 W kategorii młodszej chłopców:

I miejsce:       Michał Kopiński, Gdańsk

II miejsce:      Marcin Kupiński, Gdańsk

 

XI OGÓLNOPOLSKI KONKURS TAŃCA, GDAŃSK 1999 ROK

W kategorii starszej chłopców:

II miejsce:      Leszek Januszewski, Gdańsk

III miejsce:     Artur Ulanowski, Gdańsk

W kategorii młodszej dziewcząt:

I miejsce:       Paulina Sałek, Gdańsk

II miejsce:      Izabela Sokołowska, Gdańsk

W kategorii młodszej chłopców:

I miejsce:       Marcin Kupiński, Gdańsk

II miejsce:      Dawid Kupiński, Gdańsk

III miejsce:     Marcin Dempc, Gdańsk

 

XII OGÓLNOPOLSKI KONKURS TAŃCA, GDAŃSK 2001 ROK

W kategorii starszej dziewcząt:

II miejsce:      Izabela Sokołowska, Gdańsk

W kategorii starszej chłopców:

I miejsce:       Marcin Kupiński, Gdańsk

II miejsce:      Dawid Kupiński, Gdańsk

III miejsce:     Marcin Dempc, Gdańsk

W kategorii młodszej dziewcząt:

III miejsce:     Katarzyna Samól, Gdańsk

W kategorii młodszej chłopców:

II miejsce:      Grzegorz Brożek, Gdańsk

III miejsce:     Michał Wylot, Gdańsk

 

XIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS TAŃCA, GDAŃSK 2003 ROK

W kategorii starszej dziewcząt:

I miejsce:       Izabela Sokołowska, Gdańsk

II miejsce:      Romina Kołodziej, Gdańsk

III miejsce:     Barbara Bartnik, Gdańsk

W kategorii starszej chłopców:

II miejsce:      Michał Wylot, Gdańsk

W kategorii młodszej dziewcząt:

I miejsce:       Elena Karpuhina, Gdańsk                     

II miejsce:      Katarzyna Pomaska, Gdańsk

III miejsce:     Angelika Gembiak, Gdańsk

W kategorii młodszej chłopców:

II miejsce:      Leszek Cegiełkowski, Gdańsk

 

XIV OGÓLNOPOLSKI KONKURS TAŃCA, GDAŃSK 2005 ROK

W kategorii starszej dziewcząt:

I miejsce:       Elena Karpuhina, Gdańsk

III miejsce:     Barbara Bartnik, Gdańsk

W kategorii starszej chłopców:

II miejsce:      Michał Wylot, Gdańsk

III miejsce:     Krzysztof Górski, Gdańsk

W kategorii młodszej dziewcząt:

III miejsce:     Agnieszka Białous, Gdańsk

W kategorii młodszej chłopców:

III miejsce:     Kamil Węsierski, Gdańsk

W kategorii tańca współczesnego:

I miejsce:       Katarzyna Antosiak, Gdańsk

 

 XV OGÓLNOPOLSKI KONKURS TAŃCA, GDAŃSK 2007 ROK

W kategorii młodszej dziewcząt:

I miejsce: Agata Kuczyńska, Gdańsk
II miejsce: Marta Borczakowska, Gdańsk

W kategorii młodszej chłopców

I miejsce: Patryk Mielewczyk, Gdańsk

W kategorii średniej dziewcząt

I miejsce: Paulina Jurgowska, Gdańsk
III miejsce: Paulina Cisłowska, Gdańsk

W kategorii starszej dziewcząt

I miejsce: Angelika Gembiak Gdańsk

W kategorii starszej chłopców


II miejsce: Leszek Cegiełkowski, Gdańsk

W kategorii tańca współczesnego


 III miejsce: Zuzanna Perszewska, Gdańsk

 

XVI OGÓLNOPOLSKI KONKURS TAŃCA, GDAŃSK 2009 ROK

W kategorii młodszej dziewcząt

I miejsce: Magdalena Tandek, Gdańsk
II miejsce: Stella Walasik, Gdańsk
III miejsce:Adrianna Stępień, Gdańsk

W kategorii młodszej chłopców

II miejsce:  Remigiusz Orłowski, Gdańsk
III miejsce: Patryk Jurczyk, Gdańsk

W kategorii średniej dziewcząt

I miejsce:  Karolina Zarach, Gdańsk
II miejsce: Agata Kuczyńska, Gdańsk

W kategorii średniej chłopców

III miejsce: Arkadiusz Orłowski, Gdańsk
                Cezary Modzelewski, Gdańsk

 W kategorii starszej dziewcząt

II miejsce: Agnieszka Białous, Gdańsk
III miejsce: Paulina Cisłowska, Gdańsk

W kategorii starszej chłopców

II miejsce: Michał Lewandowski, Gdańsk

 

XVII OGÓLNOPOLSKI KONKURS TAŃCA, GDAŃSK 2011 ROK

 W kategorii młodszej chłopców

I miejsce: Arkadiusz Banach, Gdańsk

III miejsce: Maciej Ruszkiewicz, Gdańsk

W kategorii starszej dziewcząt

II miejsce: Stella Walasik, Gdańsk

III miejsce: Magdalena Tandek, Gdańsk

W kategorii średniej chłopców

III miejsce: Remigiusz Orłowski, Gdańsk

W kategorii starszej dziewcząt

III miejsce: Agata Kuczyńska, Gdańsk

W kategorii starszej chłopców

II miejsce: Rafał Tandek, Gdańsk

III miejsce: Patryk Mielewczyk, Gdańsk

        Arkadiusz Orłowski, Gdańsk

W kategorii tańca współczesnego

III miejsce: Zbigniew Kocięba, Gdańsk

 

 XVIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS TAŃCA, GDAŃSK 2013 ROK

W kategorii młodszej dziewcząt

II miejsce: Wiktoria Patok, Gdańsk

W kategorii młodszej chłopców

III miejsce: Bartosz Kawczyński, Gdańsk

W kategorii średniej dziewcząt

I miejsce: Wiktoria Kotliska, Gdańsk

III miejsce: Sandra Springhorn, Gdańsk

 W kategorii starszej dziewcząt

I miejsce: Natalia Ścibak, Gdańsk

III miejsce: Adrianna Stępień, Gdańsk

W kategorii starszej chłopców

II miejsce: Remigiusz Orłowski, Gdańsk

W kategorii tańca współczesnego

I miejsce: Justyna Wołoch, Gdańsk

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS BALETOWY „NAJLEPSZY ABSOLWENT SZKÓŁ BALETOWYCH W POLSCE” W SZCZECINIE

Marcin Kupiński I nagroda podczas Ogólnopolskiego konkursu Baletowego „Najlepszy Absolwent Szkół Baletowych w Polsce”, Szczecin 2002 r.

Dawid Kupiński I nagroda podczas Ogólnopolskiego konkursu Baletowego „Najlepszy Absolwent Szkół Baletowych w Polsce”, Szczecin 2003 r.

Elena Karpuhina I nagroda podczas Ogólnopolskiego konkursu Baletowego „Najlepszy Absolwent Szkół Baletowych w Polsce”, Szczecin 2007 r.

Karolina Zarach I miejsce w V Międzynarodowym Konkursie Baletowym „Złote Pointy” 2012 oraz tytuł Najlepszego Absolwenta Szkół Baletowych w Polsce

Arkadiusz Orłowski 1 wyróżnienie w V Międzynarodowym Konkursie Baletowym „Złote Pointy” 2012

Patryk Mielewczyk 2 wyróżnienie w V Międzynarodowym Konkursie Baletowym „Złote Pointy” 2012

Panorama szkoły

 

360o