• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

XIX OGÓLNOPOLSKI KONKURS TAŃCA

GDAŃSK 2015r.

 

28 MARCA 2015

 

     WYCIĄG Z PROTOKOŁU OBRAD JURY W SPRAWIE

PRZYZNANIA MIEJSC W XIX OGÓŁNOPOLSKIM KONKUSIE TAŃCA

 

KATEGORII TANIEC KLASYCZNY

GRUPY MŁODSZEJ, ŚREDNIEJ I STARSZEJ

ORAZ

KATEGORII TANIEC WSPÓŁCZESNY

GRUPY MŁODSZEJ  I  STARSZEJ

 

KATEGORIA TANIEC KLASYCZNY

 

GRUPA MŁODSZA

D Z I E W C Z Ę T A

 

III MIEJSCE   ex aequo   

13      GRABOWSKA KATARZYNA(Gdańsk)

43      RUCIŃSKA ZOFIA (Gdańsk)

 

II MIEJSCE

5       STUDZIŃSKA MAGDA (Warszawa)

 

I MIEJSCE

 20      DZEDZEJ ZOFIA (Warszawa)

        

GRUPA ŚREDNIA

D Z I E W C Z ĘT A

 

III  MIEJSCE       

15    DERLETA BARBARA   (Warszawa)

 78    BYCZKOWSKA WIKTORIA (Gdańsk)

 

II MIEJSCE

 33   ŁAPIŃSKA MARIA  (Warszawa)         

 66    BIDZIŃSKA PAULINA (Bytom)

 

 I  MIEJSCE     

 23   GÓRECKA OLIWIA  (Warszawa)

  

C H Ł O P C Y

III MIEJSCE

  62  HUCZKA ADAM (Warszawa)

  I MIEJSCE  

   28   MORAWSKI MARIUSZ (Łódź)

 

GRUPA STARSZA

DZIEWCZĘTA

  III MIEJSCE

 70  SPRINGHORN SANDRA (Gdańsk)

 

II MIEJSCE EX AEQUO

  39 MAGIER PAULINA (Gdańsk)

  68  RIESKE ADRIANNA (Łódź)

 

 I MIEJSCE  

 27  BAJOREK ALICJA (Bytom)

         

CHŁOPCY

III MIEJSCE

 6   KURPIEL PAWEŁ(Bytom)

 

I MIEJSCE 

57  PLETNIA MACIEJ (Bytom)

 

                         KATEGORIA TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO

 

GRUPA MŁODSZA

 

nr startowy

III MIEJSCE

 9   LISZCZYK MAJA(Bytom)

 

 II MIEJSCE    

56   SZUBA JULIA (Bytom)

 

 I MIEJSCE   

 73   SZYCHOWICZ HANNA (Łódź)

  

GRUPA STARSZA

 

nr startowy EX AEQUO III MIEJSCE

               38     CIEMNIEJEWSKA KATARZYNA (Poznań)

               48     PARYSEK MAJA (Warszawa)

               51    ŚLÓSARSKA ARKADIA (Gdańsk)

               74    ZANIEWICZ MONIKA  (Warszawa)

 

 

Jury postanowiło przyznać nagrody dodatkowe:

 

-        KAZIMIERZOWI CIEŚLI  za opracowanie i poprowadzenie lekcji konkursowej dla grupy starszej chłopców

-      ALEKSANDRZE ŁUKASZCZYK za opracowanie i akompaniament do lekcji konkursowej grupy starszej chłopców

 

        

Przewodniczący Jury                                                                      

Emil Wesołowski       

 

Protokołowała:                                                                             

Sekretarz Jury                                                                                   

Aleksandra Goździk

Gdańsk, 28.03.2015r.

                          

Panorama szkoły

 

360o