• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

XVIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS TAŃCA

GDAŃSK 2013r.

 

18 kwietnia 2013

 

WYCIĄG Z PROTOKOŁU OBRAD JURY W SPRAWIE USTALENIA LAUREATÓW KONKURSU, PRZYZNANIA MIEJSC I NAGRÓD ORAZ WYBORU REPERTUARU ZAPREZAENTOWANEGO NA GALI XVIII OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU TAŃCA

 

 

Po obliczeniu punktacji oraz średniej ze wszystkich etapów Jury podczas obrad wytypowało laureatów konkursu:

 

KATEGORIA TANIEC KLASYCZNY

 

GRUPA MŁODSZA DZI EWCZĘTA

I miejsce Lena Obłuska Warszawa

II miejsce Wiktoria Patok Gdańsk

III miejsce Pola Gonciarz Warszawa

 

GRUPA MŁODSZA CHŁOPCY

I miejsce Stanisław Węgrzyn Warszawa

II miejsce Mariusz Morawski Łódź

III miejsce Bartosz Kawczyński Gdańsk

 

 

GRUPA ŚREDNIA DZIEWCZĘTA

I miejsce Wiktoria Kotlinska Gdańsk

II miejsce Adrianna Rieske Łódź

III miejsce ex aequo

Nowak Viktoria Poznań

Sandra Springhorn Gdańsk

 

GRUPA ŚREDNIA CHŁOPCY

II miejsce ex aequo

Patryk Łempicki Warszawa

Maciej Pletnia Bytom

 

 

GRUPA STARSZA DZIEWCZĘTA

I miejsce Natalia Ścibak Gdańsk

II miejsce Daria Majewska Łódź

III miejsce Adrianna Stępień Gdańsk

 

 

GRUPA STARSZA CHŁOPCY

I miejsce Paweł Nowicki Warszawa

II miejsce Remigiusz Orłowski Gdańsk

III miejsce Beniamin Citkowski Warszawa

 

GRUPA KATEGORII TANIEC WSPÓŁCZESNY

I miejsce Justyna Wołoch Gdańsk

II miejsce Kristof Szabo Warszawa

III miejsce ex aequo

Natalia Pasiut Warszawa

Aleksander Staniszewski Łódź

 

Jury XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Tańca Nagrody GRAND PRIX nie przyznało

 

Laureaci I miejsc otrzymują dyplom i statuetkę patrona konkursu „Orfeusz” Trzy z nich ufundował Marszałek Województwa Pomorskiego dla laureatów I miejsc w grupie starszej dziewcząt i chłopców oraz w grupie kategorii tańca współczesnego.

Laureaci II i III miejsc nagrodzeni zostają dyplomem i okolicznościowym medalem

 

- Nagrodę Prezydenta Miasta Gdańska otrzymuje laureat z najwyższą punktacją

Justyna Wołoch (Gdańsk)

 

 

Nagrody i okolicznościowe medale dla pedagogów:

  • dla Pani Krystyny Frąckowiak (Poznań) za przygotowanie lekcji konkursowej dla uczestników kategorii tańca współczesnego oraz choreografii konkursowych
  • dla Henryka Jeża (Warszawa) za przygotowanie lekcji konkursowej dla chłopców grupy starszej oraz przygotowanie laureatów.
  • dla Agaty Lechowicz za przygotowanie Laureatów konkursu

Jury i organizatorzy przyznają dwie statuetki „Orfeusz” za szczególne zaangażowanie na rzecz ogólnopolskich konkursów tańca i polskiego baletu dla Pani Barbary Sier-Janik i Pani Ewy Wycichowskiej

Związek Artystów Scen Polskich przyznaje nagrodę finansową dla Justyny Wołoch za najciekawszą indywidualność konkursową

 

Przewodniczący Jury                                        Dyrektor Konkursu

Emil Wesołowski                                              Bronisław Aubrecht Prądzyński


Sekretarz jury                                                  Wizytator CEA w Warszawie

Aleksandra Goździk                                                Małgorzata Borowiec

 

XVIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS TAŃCA

GDAŃSK 2013r.

 

17 kwietnia 2013

 

     WYCIĄG Z PROTOKOŁU OBRAD JURY W SPRAWIE PRZEJŚCIA

DO III ETAPU UCZESTNIKÓW KATEGORII TANIEC KLASYCZNY-

GRUPA STARSZA I GRUPY KAT. TANIEC WSPÓŁCZESNY

 

KATEGORIA TANIEC KLASYCZNY - GRUPA STARSZA

                                     D Z I E W C Z Ę T A

nr startowy: 

22    Ścibak Natalia - Gdańsk

34    Majewska Daria - Łódź

63     Stępień Adrianna - Gdańsk

78     Korolczuk Laura - Poznań

 

                                     C H Ł O P C Y

nr startowy:

55       Nowicki Paweł - Warszawa

67       Orłowski Remigiusz - Gdańsk

81       Jurczyk Patryk - Gdańsk

87       Citkowski Beniamin - Warszawa

 

KATEGORIA TANIEC WSPÓŁCZESNY

 

 nr starowy:

9        Wiadrowska Hanna - Warszawa

21       Pasiut Natalia - Warszawa

42       Szabo Kristof - Warszawa

58       Wołoch Justyna ­- Gdańsk

61       Staniszewski Aleksander - Łódź

80       Radwański Adrian - Poznań

84       Ciemniejewska Katarzyna - Poznań

 

Przewodniczący Jury                                                                        Dyrektor Konkursu

Emil Wesołowski                                                                 Bronisław Aubrecht  Prądzyński

 

Protokołowała:                                                                               Wizytator CEA z Warszawy

Sekretarz Jury                                                                                       Małgorzata Borowiec

Aleksandra Goździk

 

 

Gdańsk, dn.16.04.2013r.

           

Wyciąg z protokołu obrad jury podsumowujący etap I grupy młodszej

i średniej XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Tańca.

           

Po obliczeniu punktów z I i II etapu jury dopuszcza do III etapu następujących uczestników :

 

GRUPA MŁODSZA

Dziewczęta

Nr startowy            17 - OBŁUSKA LENA

                                   29 – PATOK WIKTORIA

                                   30 – SZYNKARCZUK PATRYCJA

                                   43 – BUDNY ALDONA

                                   65 – GÓRECKA OLIWIA

                                   86 – GONCIARZ POLA

                                   91 – BIDZIŃSKA PAULINA

Chłopcy

Nr startowy                        12 – MORAWSKI MARIUSZ

                                   32 – KAWCZYŃSKI BARTOSZ

                                   60 – ZELENT MICHAŁ

                                   75 – WĘGRZYN STANISŁAW

 

 

GRUPA ŚREDNIA

Dziewczęta

Nr startowy                        2 - BAJOREK ALICJA

                                   3 – ŁAPIŃSKA KINGA

                                   20 - NOWAK VIKTORIA

                                   33 – MAGIER PAULINA

                                   47 – KOTLIŃSKA WIKTORIA

                                   53 – RIESKE ADRIANNA

                                   64 - KORBAŃSKA  JULIA

                                   66 – SPRINGHORN SANDRA

Chłopcy

Nr startowy                        25 – RUSZKIEWICZ MACIEJ

                                   48 – ŁEMPICKI PATRYK

                                   56 - PLETNIA MACIEJ

 

 

Protokół podpisali :

Dyrektor konkursu – Bronisław Aubrecht Prądzyński

Przewodniczący jury – Emil Wesołowski

Wizytator CEA – Małgorzata Borowiec

Panorama szkoły

 

360o