• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

 

XX OGÓLNOPOLSKI KONKURS TAŃCA im WOJCIECHA WIESIOŁŁOWSKIEGO

GDAŃSK 2017r.

 

08 KWIETNIA 2017

 

     WYCIĄG Z PROTOKOŁU OBRAD JURY W SPRAWIE

PRZYZNANIA MIEJSC W XX OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE TAŃCA im WOJCIECHA WIESIOŁŁOWSKIEGO

 

KATEGORII TANIEC KLASYCZNY

GRUPY MŁODSZEJ, ŚREDNIEJ I STARSZEJ

ORAZ

KATEGORII TANIEC WSPÓŁCZESNY

GRUPY MŁODSZEJ  I  STARSZEJ

 

KATEGORIA TANIEC KLASYCZNY

 

GRUPA MŁODSZA

D Z I E W C Z Ę T A

 

III MIEJSCE

30 WARA – WĄSOWSKA ZOFIA (Łódź)

II MIEJSCE   ex aequo  

29 NIEKOWAL JULIA (Gdańsk)

53 DWORECKA NIKOLA (Warszawa)

I MIEJSCE

34 AUGUSTYNIAK NATALIA (Łódź)

C H Ł O P C Y

III MIEJSCE

NIE PRZYZNANO

II MIEJSCE  

69 POLAŃSKI ALAN (Warszawa)

I MIEJSCE

52 GÓRCZAK KASPER (Łódź)

GRUPA ŚREDNIA

D Z I E W C Z ĘT A

 

III MIEJSCE   ex aequo  

57 ROGOWSKA JULIA (Gdańsk)

65 MAŁYSZ AMELIA (Poznań)

II MIEJSCE  

31 RYMEK MAJA (Bytom)

I MIEJSCE  

43 DZEDZEJ ZOFIA (Warszawa)

 

C H Ł O P C Y

III MIEJSCE

23 CZYŻOWSKI MIKOŁAJ (Warszawa)

II MIEJSCE  

NIE PRZYZNANO

I MIEJSCE

NIE PRZYZNANO

 

GRUPA STARSZA

III MIEJSCE ex aequo  

56 SZYNKARCZUK PATRYCJA (Warszawa)

60 PATOK WIKTORIA (Gdańsk)

II MIEJSCE  

47 GÓRECKA OLIWIA (Warszawa)

I MIEJSCE

22 BIDZIŃSKA PAULINA (Bytom)

C H Ł O P C Y

III MIEJSCE ex aequo  

62 WĄSIK CEZARY (Warszawa)

63 DRYLL MATEUSZ (Gdańsk)

II MIEJSCE  

10 HUCZKA ADAM (Warszawa)

I MIEJSCE

42 MORAWSKI MARIUSZ (Łódź)

 

  KATEGORIA TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO 

GRUPA MŁODSZA

 

III MIEJSCE

44 ZAJĄCZKOWSKA VIVIANNA (Poznań)

II MIEJSCE  

NIE PRZYZNANO

I MIEJSCE

NIE PRZYZNANO

 

GRUPA STARSZA

III MIEJSCE

NIE PRZYZNANO

II MIEJSCE  

46 TKACZYK KLAUDIA (Łódź)

I MIEJSCE

61 SZYCHOWICZ HANNA (Łódź)

 

NAGRODY REGULAMINOWE

MAGDALENA REDLEWSKA (Łódź) za przygotowanie laureatów konkursu Natalię Augustyniak, Zofię Wara – Wąsowską  oraz Klaudię Tkaczyk

BOGUMIŁA SZALEŃCZYK (Łódź) za przygotowanie laureatów konkursu Hannę Szychowicz, Klaudię Tkaczyk oraz Mariusza Morawskiego

ŁUKASZ MICHALSKI (Gdańsk) za akompaniament do lekcji grupy starszej chłopców  

SŁAWOMIR GIDEL (Gdańsk) za przygotowanie etapów konkursu i gali na scenie Opery Bałtyckiej

NIKOLA ZIENTARSKA (Warszawa) za przygotowanie choreografii „24” dla Cezarego Wąsika

KLAUDIA TKACZYK (Łódź) za przygotowanie choreografii „Marionetka  życia”

Przewodniczący Jury                                                                      

Emil Wesołowski      

Dyrektor Konkursu

Bronisław Aubrecht Prądzyński

 

Protokołowała:                                                                             

Sekretarz Jury                                                                                   

Aleksandra Goździk

Gdańsk, 08.04.2017r.

 

 

 

 

 

Panorama szkoły

 

360o