• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

WYNIKI KOŃCOWE 

KATEGORIA TANIEC KLASYCZNY 

grupa młodsza 

D Z I E W C Z Ę T A 

III  MIEJSCE

DUDNIK TAMIŁA (Bytom).

Przygotowanie do konkursu: Aleksandra Piotrowska-Zaręba, Anna Kaczmarczyk                                                   

II  MIEJSCE

BIELSKA JULIA (Bytom)

Przygotowanie do konkursu:. Aleksandra Piotrowska-Zaręba, Anna Kaczmarczyk                                                      

I  MIEJSCE

GAŁĄZKA WERONIKA (Warszawa)

Przygotowanie do konkursu: Eżbieta Raczyńska -Warzec, Małgorzata Borowiec

 C H Ł O P CY

III  MIEJSCE

PERDEK WIKTOR (Bytom)

Przygotowanie do konkursu: Marek Prętki, Aleksei Torgunakov

II MIEJSCA JURY   NIE PRZYZNAŁO 

I  MIEJSCE

DUDA MACIEJ  (Gdańsk)

Przygotowanie do konkursu: Andrzej Marek Stasiewicz 

grupa średnia             

 D Z I E W C Z ĘT A

III MIEJSCE

KORPACKA ZOFIA  (Gdańsk)

Przygotowanie do konkursu: Agata Lechowicz.

 II MIEJSCE

SHMATCHENKO ANNA (Gdańsk)

Przygotowanie do konkursu: Agata Lechowicz 

 I  MIEJSCE  EX  AEQUO

DWORECKA NIKOLA (Warszawa)

Przygotowanie do konkursu: Elżbieta Raczyńska -Warzec, Nikola Zientarska                                                           

GRODZIŃSKA PAULINA (Gdańsk)

Przygotowanie do konkursu: Agata Lechowicz, Magdalena Laudańska                                                     

C H Ł O P C Y

III MIEJSCE

POLAŃSKI ALAN (Warszawa)

Przygotowanie do konkursu: Robert Świerczek, Nikola Zientarska                

II MIEJSCA   JURY NIE PRZYZNAŁO

I MIEJSCE

GÓRCZAK KASPER (Łódź)

Przygotowanie do konkursu: Jerzy Gęsikowski 

grupa starsza

DZIEWCZĘTA

III MIEJSCE

MAŁYSZ AMELIA (Poznań)

Przygotowanie do konkursu: Mirosław Różalski, Krystyna Frąckowiak.       

II MIEJSCE

KOZACZKO HELENA (Poznań)

 Przygotowanie do konkursu: Anna Gruszka-Kopeć, Krystyna Frąckowiak.    

I MIEJSCE 

DĄBEK GABRIELA (Bytom) 

Przygotowanie do konkursu: Julia Mashkina, Anna Śmiganowska                           

CHŁOPCY

III MIEJSCE

BAŁONIAK ŁUKASZ (Warszawa)

Przygotowanie do konkursu: Henryk Jeż 

II MIEJSCA   JURY NIE PRZYZNAŁO

I MIEJSCE

CZYŻOWSKI MIKOŁAJ  (Warszawa)

Przygotowanie do konkursu: Henryk Jeż 

KATEGORIA TANIEC WSPÓŁCZESNY

grupa młodsza

III MIEJSCE

WISZCZUK MARTA (Poznań)

Przygotowanie do konkursu: Agata Ambrozińska-Rachuta, Krystyna Frąckowiak, Apolonia Myszkowska, Ewa Pawlak.

II MIEJSCE

CIESIELSKA JULIA (Gdańsk)

Przygotowanie do konkursu: Andrzej Morawiec, Agata Lechowicz, Magdalena Laudańska    

I MIEJSCE

VILLANUEVA JARA ANGELE (Gdańsk)

Przygotowanie do konkursu: Andrzej Morawiec, Aleksandra Goździk

       

grupa starsza

III MIEJSCE

BIERCZAK DOMINIKA (Bytom)

Przygotowanie do konkursu: Anna Śmiganowska, Julia Mashkina.              

II MIEJSCE

ROZWADOWSKA BOGUMIŁA (Gdańsk)

Przygotowanie do konkursu: Andrzej Morawiec, Irena Tarsiewicz, Magdalena Laudańska                                           

I  MIEJSCA   JURY NIE  PRZYZNAŁO

 

Jury postanowiło przyznać nagrody dodatkowe:

- ALEKSANDRZE  DUDZIK  (Warszawa) wyróżnienie za choreografię „So Close”

- ANDRZEJOWI  MORAWCOWI (Gdańsk) za najciekawszą i najbardziej wartościową choreografię numeru dowolnego w XXI Ogólnopolskim Konkursie Tańca im. Wojciecha Wiesiołłowskiego. Nagroda pieniężna ufundowana przez Stowarzyszenie Autorów ZAiKS

- AGACIE  AMBROZIŃSKIEJ - RACHUTA (Poznań),

  JERZEMU  GĘSIKOWSKIEMU (Łódź) , 

  AGACIE  LECHOWICZ (Gdańsk) ,

  ALEKSANDRZE  PIOTROWSKIEJ –ZARĘBIE (Bytom)

  za przygotowanie uczniów do konkursu.

  Nagrody pieniężne ufundowane przez Instytut Muzyki i Tańca

- ELŻBIECIE  RACZYŃSKIEJ -WARZEC (Warszawa)

  za przygotowanie uczennic do konkursu oraz opracowanie i poprowadzenie

  lekcji konkursowej dla uczestników kategorii taniec klasyczny grupy młodszej dziewcząt

- KAZIMIERZOWI  CIEŚLI (Bytom)

  za opracowanie i poprowadzenie lekcjikonkursowej dla grupy starszej chłopców

- IRENIE  LEWKOWICZ  (Gdańsk)

  za muzyczne opracowanie  i akompaniament do lekcji konkursowej grupy starszej dziewcząt

- ŁUKASZOWI  SKONIECZNEMU (Łódź)

  za muzyczne opracowanie  i akompaniament do lekcji konkursowej grupy średniej

  dziewcząt

Panorama szkoły

 

360o