Kierownictwo

  • DYREKTOR NACZELNY I ARTYSTYCZNY
    Sławomir Gidel
  • ZASTĘPCA DYREKTORA DS. DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZYCH
    Mirosław Czop
  • KIEROWNIK DS. ARTYSTYCZNYCH
    Agata Lechowicz
  • KIEROWNIK DS. EKONOMICZNO-ADMINISTRACYJNYCH
    Marcin Prądzyński
  • KIEROWNIK INTERNATU
    Małgorzata Nieznańska
  • KIEROWNIK SEKCJI NAUCZYCIELI AKOMPANIATORÓW
    Ewa Mróz

Pedagodzy

Nauczyciele przedmiotów artystycznych

Taniec klasyczny
  • Agata Białobrzeska
  • Małgorzata Borkowska
  • Elżbieta Czajkowska-Kłos
  • Aleksandra Foltman
  • Aleksandra Goździk
  • Beata Giza-Palutkiewicz
  • Alicja Krawiec
  • Robert Kulanin
  • Agata Lechowicz
  • Andrzej Marek Stasiewicz
  • Beata Stoppa
  • Irena Tarasiewicz
Taniec ludowy i charakterystyczny
  • Milena Jurczyk
  • Iwona Kierat-Łukasik
Taniec współczesny
  • Robert Kulanin
  • Magdalena Laudańska
  • Anna Mielczewska
  • Andrzej Morawiec
Taniec historyczny / dawny
  • Agnieszka Jędrzejczak-Bigus
Partnerowanie
  • Sławomir Gidel
Hip Hop Dance
  • Jakub Gręda
Techniki uzupełniające
  • Agata Białobrzeska
  • Małgorzata Borkowska
  • Elżbieta Czajkowska-Kłos
  • Aleksandra Foltman
  • Jakub Gręda /akrobatyka/
  • Alicja Krawiec
  • Anna Michalska /barre au sol/
Pianiści - akompaniatorzy
  • Ewa Bojaronus
  • Anastazja Bohuslavska
  • Katarzyna Grabicka
  • Sebastian Jata
  • Mariola Joczyn
  • Swietłana Kutna
  • Paulina Leda
  • Natalia Lendzioszek
  • Irena Lewkowicz
  • Łukasz Michalski
  • Ewa Mróz
  • Paweł Zawada
Historia tańca / Wiedza o tańcu
  • Agnieszka Jędrzejczak-Bigus
Rytmika, Umuzykalnienie, Audycje muzyczne
  • Beata Oryl

Nauczyciele przedmiotów ogólnokształcących

Język polski
  • Aleksandra Adamiak
  • Urszula Bartsch-Gilewicz
  • Mirosław Czop
  • Grażyna Król
  • Daria Tokaj
Język angielski
  • Natalia Bafia
  • Dagmara Kowalska
  • Alicja Kubiak
Język francuski
  • Barbara Gadomska
  • Monika Michalska
Historia, WOS
  • Katarzyna Kwater
  • Andrzej Nowak
Biologia Przyroda
  • Marta Ściborska
Geografia
  • Oskar Skomski
Chemia
  • Bogusława Sobczak
Matematyka
  • Izabela Bartczak
  • Justyna Buczko
  • Hanna Golnau
Fizyka, Informatyka
  • Piotr Janczarski
Edukacja dla bezpieczeństwa
  • Katarzyna Kwater
Podstawy przedsiębiorczości
  • Izabela Bartczak
Plastyka, Technika
  • Hanna Wójcik
Religia
  • ks. Wojciech Szornak
Etyka
  • Agnieszka Jędrzejczak-Bigus
Biblioteka i Gabinet teorii baletu
  • Katarzyna Grucela
Pedagog szkolny
  • Magdalena Szalina
Wychowawcy internatu
  • Hanna Golnau
  • Iwona Kierat-Łukasik
  • Robert Kulanin
  • Małgorzata Nieznańska
  • Alicja Poźniak
  • Dorota Raasz
  • Magdalena Szalina
  • Magdalena Wałęsa

Administracja i obsługa

Główna księgowa
  • Joanna Gąsiewska
Specjalista ds. kadr i płac
  • Lidia Klik
Sekretariat
  • Katarzyna Grucela
  • Anna Ziółkowska
Referent ds. administracyjnych i zamówień publicznych,
p.o. kierownik Domu Tancerza
  • Joanna Kazanowska
Kasjer, specjalista ds. księgowości
  • Małgorzata Gulczyńska
Informatyk, Inspektor RODO
  • Bartosz Bogunia
Lekarz pediatra
  • Jolanta Wierzba
Fizjoterapeuta
  • Ewa Wiśniewska
  • Dorota Kaczmarek
  • Dorota Raasz
Obsługa
  • Józef Bartczak
  • Jacek Ernest
  • Beata Filipowicz
  • Marek Fularczyk
  • Bożena Juszczyk
  • Anna Kałuża
  • Arkadiusz Łapiński
  • Ewa Masiuk
  • Marzena Mazepa
  • Elżbieta Oliwa
  • Marianna Piasecka
  • Grażyna Sieniewicz
  • Beata Skulska
  • Izabela Więczkowska
  • Grażyna Zajonskowska
  • Dorota Zawadzka
Kierownik kuchni
  • Katarzyna Dobrowolska
Intendent
  • Elżbieta Żachowska
Pracownia krawiecka
  • Monika Filek
Recepcja domu tancerza
  • Judyta Budziarek
  • Agnieszka Chylińska
  • Agnieszka Michnowska
  • Agnieszka Rorat