Opublikowano: 12 października 2020

Informujemy, że zbliżające się święto zwane Dniem Nauczyciela, oprócz należnych mu honorów, postanowiliśmy potraktować, z uwagi na odwołanie uroczystości związanych z obchodami 70-lecia naszej szkoły, jako okazję do zaakcentowania, że rok 2020 sprowadził na nas nie tylko ewidentne trudności związane z pandemią, ale również jest dla naszej szkoły wyjątkowy, jubileuszowy.

14 października zajęcia dydaktyczne zostają zawieszone po 6 godzinie lekcyjnej.

O godzinie 14.00 w szkolnym ogrodzie rozpocznie się uroczystość posadzenia przez uczniowski samorząd, będący przedstawicielstwem całej społeczności uczniowskiej, drzewka, które
w symboliczny sposób ma towarzyszyć naszej szkole w drodze do kolejnych jubileuszy i być świadkiem jej rozwoju.

W drugiej części tej symbolicznej uroczystości zostaną wręczone medale, odznaczenia i nagrody
dla pracowników pedagogicznych oraz administracji i obsługi, które zostały przyznane z okazji jubileuszu 70-lecia naszej szkoły.

Na uroczystość powyższą zapraszamy wszystkich chętnych rodziców i uczniów, przypominając jednocześnie o obowiązku zakrywania ust i nosa maseczką oraz zachowania wymaganej przepisami społecznej odległości.
← Powrót do listy