Opublikowano: 10 stycznia 2020

       10 stycznia br. gościliśmy w naszej szkole przeszło 100-osobową grupę uczniów klas trzecich
ze Szkoły Podstawowej im. Ks. Bigusa z Banina. Nasi goście z dużym zainteresowaniem obejrzeli spektakl przygotowany przez wychowanków internatu pt. „Pod niebem pełnym cudów”. To była również dobra okazja do pokazania przybyłym naszej szkoły. Wyznaczeni  przewodnicy poprowadzili gości po najciekawszych zakątkach naszej szkoły i … wysłuchali wielu komplementów na temat obejrzanego przedstawienia i warunków codziennej pracy naszych uczniów. Usłyszeliśmy również,
że bardzo chcieliby uczyć się w takiej szkole! 
       Współpraca ze szkołą w Baninie staje się niejako tradycją. W zeszłym roku to my zostaliśmy zaproszeni  do szkoły w Baninie, w tym roku uczniowie z Banina przyjechali do nas.  Cieszymy się
z takiej współpracy, tym bardziej, że nasi goście już zaprosili się na nasz przyszłoroczny Koncert tańca! Byli i tacy, którzy zadeklarowali, że powrócą do nas w czerwcu, tzn. wezmą udział w tegorocznym naborze do naszej szkoły.  No cóż…   Serdecznie zapraszamy!

 
← Powrót do listy