Opublikowano: 15 kwietnia 2020

Drodzy Uczniowie, Pedagodzy, Rodzice!
 
Za nami wielkanocne święta, które obchodzone zgodnie z polską tradycją i w gronie najbliższych, dały nam namiastkę poczucia normalności i czasu, który w poprzednim wymiarze, pewnie już nie powróci. Skończyły się przewidziane szkolnym kalendarzem ferie wiosenne, a my do szkoły nadal wrócić nie możemy. Zmuszeni jesteśmy zatem dalej kontynuować zdalne nauczanie i wierzyć,              że to nie potrwa długo. Chyba wszyscy już bardzo tęsknimy za sobą i szkołą, która wcześniej być może nie zawsze wydawała się dla wszystkich fajna.  Musimy  uzbroić się w cierpliwość i postarać się  wykrzesać z siebie  siły, które  pozwolą  na zminimalizowanie strat wynikających z takiego systemu pracy szkoły. Wierzymy w mądrość całej naszej szkolnej społeczności, osobiste zaangażowanie i wyrozumiałość po dwóch stronach  internetowego  łącza. Wspierajmy się  nawzajem, pomagajmy  wytrwać i cieszmy się  z tego, że jesteśmy zdrowi. Wszyscy życzmy sobie zbliżenia w oddaleniu.
 
                                                                                   Dyrekcja Szkoły
 
 ← Powrót do listy