Opublikowano: 3 marca 2020

Poranki muzyczne dla dzieci to projekt, który istnieje na muzycznej mapie Wejherowa
od pięciu lat. Został stworzony z myślą o najmłodszych melomanach. Dzięki różnorodnym
i atrakcyjnym koncertom, muzykę klasyczną kocha i poznaje coraz więcej dzieci.

1 marca 2020 r. uczniowie naszej szkoły razem z bohaterami operowej bajki uczestniczyli w pełnym dźwięków i kolorów, wyjątkowym poranku muzycznym pod kierownictwem artystycznym Pani Karoliny Klawitter..

W pięknym Wejherowskim Centrum Kultury zaprezentowali się uczniowie klas:

II A, IV, VI A, VI B,VII A i VII B w układach tanecznych przygotowanych przez Panie Agatę Białobrzeską, Aleksandrę Goździk, Alicję Krawiec oraz Pana Roberta Kulanina. Dodatkowo klasyczną wariację z baletu „Giselle” zatańczyła Maja Augustyniak z kl.VI przygotowana przez Panią Irenę Tarasiewicz.




← Powrót do listy