Opublikowano: 16 października 2020

Uprzejmie informujemy, że w związku z wprowadzeniem dodatkowych obostrzeń w poszczególnych strefach zagrożenia związanych z rozwojem epidemii wirusa Sars-CoV-2, Centrum Edukacji Artystycznej w porozumieniu z Departamentem Szkolnictwa Artystycznego i Edukacji Kulturalnej zaleca wprowadzenie następujących rozwiązań w przypadku określonych typów szkół:

  • ogólnokształcących szkół muzycznych I stopnia, klas 1 – 2 ogólnokształcących szkół muzycznych II stopnia oraz klas 1 – 5 ogólnokształcących szkół baletowych – prowadzenie zajęć w sposób stacjonarny;

  • klas 6 – 9 ogólnokształcących szkół baletowych – ograniczenie zajęć realizowanych stacjonarnie do przedmiotów praktycznych (zawodowych) i wprowadzenie zdalnego nauczania w odniesieniu do przedmiotów realizowanych zbiorowo;

Biorąc pod uwagę konieczność zapewnienia uczniom naszej szkoły możliwie najbardziej bezpiecznych warunków kształcenia w obecnym okresie oraz realizując decyzje Rządu i zalecenia Centrum Edukacji Artystycznej opracowujemy zmiany w szkolnym planie lekcji. O ostatecznym kształcie zmian poinformujemy Państwa w oddzielnym komunikacie.
← Powrót do listy