Opublikowano: 23 grudnia 2019

Tuż przed przerwą świąteczną , 19 i 20 grudnia,  w sali baletowej CD działy się prawdziwe cuda. Wszystko za sprawą wychowanków internatu, którzy zaprezentowali się w długo wyczekiwanym przez całą szkołę przedstawieniu. W tym roku oczarowali widownię, inspirowaną skandynawskimi wierzeniami ,historią świętego Mikołaja .  Co nas urzekło? Jak zawsze nie zabrakło barwnych dekoracji, ciekawych choreografii, doskonałej muzyki i szczypty poczucia humoru.  Przedstawienie „Pod niebem pełnym cudów” uświadomiło nam  też niezwykle ważną, choć prostą rzecz. Święty Mikołaj żyje w każdym z nas. Wystarczy rozejrzeć się wokół, by znaleźć kogoś, kogo możemy obdarować nie tylko wspaniałym prezentem, ale również miłością, wsparciem, uwagą i dobrym słowem. Bo przecież… „bezinteresowny czyn, zawsze wyzwala kolejne”.  A Wam jak się podobało?

Więcej zdjęc
← Powrót do listy