Opublikowano: 10 grudnia 2019

   

     W tym roku po raz trzeci nasza szkoła wzięła udział w akcji SZLACHETNA PACZKA. Tym razem pomogliśmy pani Barbarze i jej synowi Szymonowi. W bardzo krótkim czasie udało nam się zebrać wszystkie potrzebne rodzinie dary: lodówkę, kanapę, podgrzewacz gazowy, kurtki i buty oraz drobne upominki. Wartość przekazanej paczki to ok. 8 tysięcy złotych!

      Wszystkim pracownikom, rodzicom i dzieciom serdecznie dziękujemy za każdą złotówkę i okazaną wrażliwość, efektem czego jest ogromna radość osób potrzebujących wsparcia. Szczególne podziękowania kierujemy do rodziców, którzy zajęli się zbiórką funduszy
i zakupem lodówki oraz organizacją przewozu naszej wielkogabarytowej paczki.

      Osiągnięcie tak wspaniałego efektu to wielka zasługa organizatora przedsięwzięcia, naszej zawsze uśmiechniętej i pozytywnie pokręconej (dosłownie!) Pani Justyny Buczko, nauczycielki matematyki, która swoją pracę podsumowała jednym zdaniem:

Liczymy na Was w przyszłym roku 🙂
← Powrót do listy