Opublikowano: 11 marca 2020

W związku z najnowszym zarządzeniem premiera i w porozumieniu z organem prowadzącym szkołę informujemy, że od poniedziałku, tzn. od 16 marca zajęcia dydaktyczne w naszej szkole zostają zawieszone do odwołania. Tym samym planowany w dniu 16 marca Koncert Dyplomowy w Operze Bałtyckiej nie odbędzie się. W najbliższy czwartek i piątek prowadzone będą w szkole zajęcia opiekuńcze w godzinach przewidzianych obowiązującym każdą klasę planem lekcyjnym. 

W związku z powyższym:

– prowadzimy rozmowy z Operą Bałtycką o nowym terminie naszego Koncertu Dyplomowego. Zakupione bilety od dziś można zwracać w kasie opery. 

– wyjazd naszej młodzieży w dniu  26 marca br. do Warszawy do Teatru Wielkiego Opery Narodowej  na spektakl „Korsarz” odwołujemy,

– zaplanowane lekcje otwarte dla rodziców – odwołujemy,

– odwołany jest również wyjazd naszych reprezentantów na konkurs baletowy „Złote Pointy”  i „Najlepszy absolwent Szkół Baletowych w Polsce  2020” w Szczecinie oraz na Festiwal Tańców Polskich w Koszęcinie.

Informujemy również, że szkolny internat będzie normalnie funkcjonował tylko do piątku,
tzn. do 13 marca br.

Po spodziewanym okresie kwarantanny, tzn. od 26 marca wszelkie działania artystyczne naszej szkoły będziemy starali się realizować zgodnie z wcześniej zaplanowanym harmonogramem.

Zarządzenie Dyrektora Szkoły o zawieszeniu zajęć edukacyjnych – PDF

O wszelkich zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco na naszej stronie.
← Powrót do listy