Opublikowano: 26 października 2019

                         

                          Uczniowie najstarszych klas pod opieką Pani Iwona Kierat-Łukasik wzięli udział
w warsztatach  tańca ludowego i charakterystycznego, które w dniach 21 – 25 października br. odbyły się w Zespole Pałacowym w Koszęcinie.  Zajęcia z artystami Zespołu „Śląsk” to nagroda zdobyta przez naszą szkołę w IV Ogólnopolskim Festiwalu Polskich Tańców Narodowych dla Uczniów Szkół Baletowych, Koszęcin 2018. Oprócz szlifowania umiejętności wykonawczych wybranych tańców polskich uczestnicy warsztatów mieli okazję brać udział w zajęciach tańca współczesnego oraz poznać technikę i zalety nordic walking – chodzenie z kijkami, które  odciąża wszystkie stawy i jest bardzo wskazane dla wszystkich tancerzy.

W warsztatach udział wzięli:

  1. IX – Sonia Łuczak, Anna Manfra, Gabriela Niemczuk, Bogumiła Rozwadowska,
  2. VIII – Matylda Baczewska, Mikołaj Baczewski, Natalia Browarczyk, Szymon Pankowski, Juliusz Srzednicki Sulowski, Artem Rybalchenko, Andrzej Ryll, Wiktoria Sieracka,
  3. VI Maciej Duda, Nikodem Polański.← Powrót do listy