Opublikowano: 15 grudnia 2019

       W dniach 12 – 14 grudnia 2019 r. odbyły się warsztaty tańca współczesnego
dla uczniów klas VI – IX, które poprowadziła Pani LIDIA WOŚ.

      Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Warszawie.  Jest niezależną tancerką
i choreografką z prawie 30-letnim doświadczeniem. Współpracowała z wieloma teatrami, zespołami i instytucjami, między innymi w Polsce, Szwecji, Czechach, Holandii i USA. Zatańczyła w produkcjach Rui Horta, Kenneta Kvarnström, Didy Veldman, Angelina Preljocaj, Bena Wright, Alana Oeyen, Uri Ivgi, Jo Strömgren, Jormy Outinen, Vaclava Kunesa, Ewy Wycichowskiej i wielu innych. Pracowała we wszystkim – od baletu klasycznego przez taniec współczesny, „konceptual art”, aż po teatr dramatyczny.
     W oparciu o swoje doświadczenia opracowała własną metodę pracy i styl z organicznym językiem ruchu, który nazywa „action based choreography”. Jej metoda i sposób pracy bardzo dobrze sprawdzają się, niezależnie od tego czy pracuje z profesjonalnymi tancerzami, aktorami, czy amatorami.

 

Więcej zdjęc
← Powrót do listy